Wesprzyj Naszą Działalność

Fundacja im. Michała Zduniaka to pod wieloma względami dzieło wspólne – jednoczące wokół idei świat kultury, biznesu, instytucje publiczne i indywidualnych pasjonatów. Przyszłość Fundacji jest w dużej mierze uzależniona od wspólnego wysiłku wszystkich, którym leży na sercu troska o sztukę, kulturę czy edukację, chęć ich upowszechniania oraz dążenie do zmiany na lepsze muzycznego oblicza polskiej kultury.

Idea Fundacji opiera się na dwóch założeniach: zależy nam na prezentacji sztuki w jej nowym kontekście (a więc w nowej siedzibie na Zamkowej 4) oraz takim popularyzowaniu jej bogactwa, które pozwoliłoby na jej przywrócenie do powszechnegoodbioru i użytku.

Jesteśmy przekonani, że sztuka, szczególnie ta prezentowana na Zamkowej 4 powinna być dostępna i darmowa. Przede wszystkim dlatego, by nie traktować tej przestrzeni  jako miejsca działań komercyjnych, a także po to by umożliwić także mniej zamożnym uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą razem z nami działać na rzecz Fundacja im. Michała Zduniaka.

Jak możesz to zrobić?

Dołącz do zaangażowanych

Zaangażowanymi nazywamy Darczyńców, którzy regularnie wspierają misję Fundacji im. Michała Zduniaka. Wsparcie Fundacji jest ogromnie ważne dla jej funkcjonowania. Zapraszamy wszystkich, dla których popularyzacja sztuki jest ważna do zapoznania się z misją Fundacji i do troski o nią.

Tytuł wpłaty: Zaangażowani – darowizna na cele statutowe

Numer konta bankowego: 41 1140 2004 0000 3402 8023 5339 

Zostań naszym Mecenasem

Jeśli chciałbyś przyczynić się do realizacji działań Fundacji to zapraszamy Cię do ich współtworzenia. Możesz zostać Mecenasem  jednego z działań Świętokrzyskiego Inkubatora Sztuk, serii warsztatów mistrzowskich, opłacić koszty transportu, nagród czy zakwaterowania artystów lub sfinansować stworzenie materiałów promocyjnych.

Tytuł wpłaty: Świętokrzyski Inkubator Sztuk (+ cel – koncerty, wystawy, warsztaty mistrzowskie)

Numer konta bankowego: 41 1140 2004 0000 3402 8023 5339 

Zostań naszym Partnerem Strategicznym

Zapraszamy firmy i instytucje do skorzystania z naszej oferty sponsoringowej i budowania wiarygodności swojej marki poprzez wsparcie Fundacji.

Naszym Partnerom oferujemy:

  • Obecność logotypu we wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących wydarzenia: spotach reklamowych w internecie, plakatach, stronie www (szacowana liczba odsłon na stronach partnerów oraz organizatora 500 000 odsłon)

  • Możliwość umieszczenia reklamy w drukowanych materiałach programowych Fundacji.

  • Komplet ekskluzywnych zaproszeń na wszystkie wydarzenia Fundacji.

  • Ekspozycję materiałów promocyjnych

  • Umożliwienie spotkania z zaproszonymi artystami

  • Tytuł Głównego Partnera Strategicznego/Głównego Mecenasa Fundacji

  • Zapewniamy, że nigdy nie zabraknie nam zapału do realizowania śmiałych pomysłów i nigdy nie zrezygnujemy z troski o jakość naszych wydarzeń.

Zapraszamy do kontaktu: